3,2,1... Portal sprzedaży biletów wystartował!

Właśnie uruchomiony został portal sprzedaży biletów na mecze Hutnika rozgrywane na Suchych Stawach. Już teraz każdy kibic może założyć konto w portalu dzięki któremu niebawem zakupić będzie mógł karnety i bilety na wszystkie wydarzenia organizowane przez nasz klub. Planowy start sprzedaży online biletów na mecz z Motorem i karnetów na rundę wiosenną to wtorek.

Portal dostępny jest pod adresem: bilety.nh2010.pl

Po założeniu konta konieczna jest osobista weryfikacja wpisanych danych w klubowym sekretariacie lub bezpośrednio u członków zarządu. Dlatego rejestrację oraz weryfikację umożliwiamy już dziś, aby nasi kibice mogli przed rozpoczęciem sprzedaży biletów dopełnić wszystkich formalności.

Szczepienia: W związku z obowiązującymi przepisami na mecz może wejść zaledwie 299 osób bez podania informacji na temat szczepienia oraz 700 osób zaszczepionych. Dlatego apelujemy aby kibice będący zaszczepieni rejestrując konto uzupełnili informacje na temat swojego szczepienia. To bardzo istotne, dzięki temu naszą drużynę będzie mogło dopingować więcej osób na stadionie. 

Członkowie stowarzyszenia będący na liście mailingowej dokładne instrukcje dotyczące konta w portalu sprzedaży, jego weryfikacji oraz odbioru darmowych karnetów (w przypadku członków złotych i platynowych) otrzymają mailowo. Procedura weryfikacji specjalnie dla nich została uproszczona.

UWAGA! Każdy kibic zabierający ze sobą na mecze przyjaciół czy członków rodziny musi założyć również konta dla każdej osoby, z którą przychodzi na stadion. Sam zakup może później odbywać się z poziomu jednego konta, ale każda osoba dla której bilet jest kupowany musi posiadać swoje konto w portalu sprzedaży biletów.

Jednocześnie informujemy, że bilety dostępne będą również przed rozpoczęciem spotkania w kasach biletowych.

Cena biletów w przedsprzedaży online:
- bilet normalny 19,50 zł
- bilet ulgowy 9,50 zł
Cena biletów w dniu meczowym (online oraz w kasach):
- bilet normalny 25 zł
- bilet ulgowy 15 zł

Wstecz