Akademia piłkarska

Akademia piłkarska

Akademia Piłkarska Hutnik Kraków szkoli młodzież w wieku od 6 lat i posiada najwyższą ocenę jakości prowadzenia według skali PZPN, czyli złotą gwiazdkę. Zajęcia odbywają się na boiskach naturalnych, sztucznym oraz w hali Hutnika. Kadra profesjonalnych trenerów uzupełniona jest przez działy analizy, skautingu, szkolenia, a także specjalistów z zakresu dietetyki i fizjoterapii. Zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

SZTAB SZKOLENIOWO - ORGANIZACYJNY AKADEMII PIŁKARSKIEJ HUTNIK KRAKÓW W SEZONIE 2020/2021:

Michał Wiącek - Dyrektor Akademii – m.wiacek@nh2010.pl, tel. 570 539 636

Jarosław Adamczyk - Dyrektor ds. organizacji – j.adamczyk@nh2010.pl, tel. 606 419 119

Patryk Kajderowicz - Koordynator ds. szkolenia U9 – U18 – p.kajderowicz@nh2010.pl, tel. 570 596 055

Dawid Będkowski - Koordynator ds. szkolenia U6-U8 – d.bedkowski@nh2010.pl, tel. 506 085 872

DZIAŁ ANALIZY I SKAUTINGU AP HUTNIK:

Mateusz Szypuła - Koordynator działu – m.szypula@nh2010.pl, tel. 537 448 415

Rafał Morozewicz - Główny analityk – r.morozewicz@nh2010.pl, tel. 730 260 185

DZIAŁ ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI AP HUTNIK:

Wojciech Włodarczyk - Koordynator działu – w.wlodarczyk@nh2010.pl, tel. 781 280 746

DZIAŁ MEDIÓW AP HUTNIK:

Sebastian Janus - Koordynator działu - s.janus@nh2010.pl, tel. 500 365 209

DZIAŁ MEDYCZNY AP HUTNIK:

Łukasz Łojek - Główny fizjoterapueta

Julien Boute - Fizjoterapeuta - j.boute@nh2010.pl, tel. 503 596 166

Agnieszka Trybała - Fizjoterapeuta

Trenerzy

Rocznik 2002/ 2003 (U18)
I TRENER: Łukasz Kawa, l.kawa@nh2010.pl, tel.784 418 806
II TRENER: Michał Sieroń, m.sieron@nh2010.pl, tel.534 011 511

Rocznik 2004 (U17)
I TRENER: Łukasz Sosin, l.sosin@nh2010.pl, tel. 666 552 008
II TRENER: Maksymilian Habowski, m.habowski@nh2010.pl, tel.664678966

Rocznik 2005 (U16)
I TRENER: Paweł Byrski, p.byrski@nh2010.pl, tel. 698 562 795
II TRENER: Bartosz Tetych, b.tetych@nh2010.pl, tel. 726 916 373

Rocznik 2006 (U15)
I TRENER (Hutnik I): Maciej Papież, m.papiez@nh2010.pl, tel. 889 521 090
II TRENER (Hutnik I): Tomasz Koniorczyk, t.koniorczyk@nh2010.pl, tel. 886 064 751
I TRENER (Hutnik II): Konrad Tyrpuła, k.tyrpula@nh2010.pl, tel. 512 939 296
II TRENER (Hutnik II): Mateusz Szypuła, m.szypula@nh2010.pl, tel. 537 448 415

Rocznik 2007 (U14)
I TRENER (Hutnik I): Krzysztof Gąsienica, k.gasienica@nh2010.pl, tel. 510 507 922
II TRENER (Hutnik I)/I TRENER (Hutnik II): Rafał Nawrot, r.nawrot@nh2010.pl, tel. 505 967 072
II TRENER (Hutnik II): Tomasz Staszewski, t.staszewski@nh2010.pl, tel. 668 027 275

Rocznik 2008 (U13)
I TRENER (Hutnik I): Krzysztof Świątek, k.swiatek@nh2010.pl, tel. 693 718 092
II TRENER (Hutnik I): Łukasz Kędziora, l.kedziora@nh2010.pl, tel. 510 514 654
I TRENER (Hutnik II): Jakub Dobosz, j.dobosz@nh2010.pl, tel. 508 775 891
II TRENER (Hutnik II): Marcin Czuż, m.czuz@nh2010.pl, tel. 697 796 999
I TRENER (Hutnik III): Mariusz Głąbicki, m.glabicki@nh2010.pl, tel.502 591 287
II TRENER (Hutnik III): Daniel Kurowski, d.kurowski@nh2010.pl, tel. 512 817 519

Rocznik 2009 (U12)
I TRENER (Hutnik I): Piotr Wijata, p.wijata@nh2010.pl,tel.505 208 606
II TRENER (Hutnik I): Grzegorz Pędziwiatr, g.pedziwiatr@nh2010.pl, tel.660 712 513
I TRENER (Hutnik II): Dawid Będkowski, d.będkowski@nh2010.pl, tel. 506 085 872
II TRENER (Hutnik II): Mateusz Szypuła, m.szypula@nh2010.pl, tel. 537 448 415

Rocznik: 2010 (U11)
I TRENER (Hutnik I): Dawid Będkowski, d.będkowski@nh2010.pl, tel. 506 085 872
II TRENER (Hutnik I): Marcin Okarmus, m.okarmus@nh2010.pl, tel. 787 085 213
I TRENER (Hutnik II): Wojciech Pituła, w.pitula@nh2010.pl, tel. 736 944 392
II TRENER (Hutnik II): Michał Żerdecki, m.zerdecki@nh2010.pl, tel. 513 414 776

Rocznik: 2011 (U10)
I TRENER (Hutnik I): Maksymilian Habowski, m.habowski@nh2010.pl, tel. 664 678 966
II TRENER (Hutnik I): Mateusz Mrożek, m.mrozek@nh2010.pl, tel. 512 166 540
I TRENER (Hutnik II): Mateusz Węgrzynek, m.wegrzynek@nh2010.pl, tel. 502 534 845
II TRENER (Hutnik II): Grzegorz Wójcicki, g.wojcicki@nh2010.pl, tel. 664 458 612

Rocznik: 2012 (U9)
I TRENER: Walid Kandel, w.kandel@nh2010.pl, tel. 780 006 996
II TRENER: Mateusz Mrożek, m.mrozek@nh2010.pl, tel. 512 166 540

Rocznik: 2013 I i II (U8)
I TRENER: Paweł Pyciak, p.pyciak@nh2010.pl, tel. 511 624 887
II TRENER: Rafał Morozewicz, r.morozewicz@nh2010.pl, tel. 730 260 185

Rocznik: 2014/15 I i II (U7/U6)
I TRENER: Piotr Twaróg, p.twarog@nh2010.pl, tel. 509 418 918
II TRENER: Rafał Klimek, r.klimek@nh2010.pl, tel. 512 991 261

 

Zobacz więcej