CLJ U-17 (3): Górnik pokonany.

Dziś na Suchych Stawach juniorzy młodsi Hutnika rozegrali 3. kolejkę CLJ U-17. Przeciwnikiem młodych zawodników Dumy Nowej Huty był zespół Górnika Łęczna. Podopieczni Pawła Byrskiego i Bartosza Tetycha po trudnym spotkaniu pokonali swoich rówieśników z Łęcznej 2-1.  

Pierwszy na listę strzelców w tym meczu wpisał się Maksymilian Żmuda. W 26 minucie Maks zachował najwięcej zimnej krwi pod bramkę rywali i po uderzeniu "głową" w poprzeczkę Marcina Miechówki popisał się celną dobitką. Goście wyrównali stan rywalizacji w ostatniej minucie pierwszej połowy. Decydującą o zwycięstwie bramkę siedem minut po zmianie stron uzyskał strzałem "głową" Miechówka. Popularny "Mieciu" zamienił na gola precyzyjne dośrodkowanie z cornera Kacpra Depty. 

W następnej kolejce hutników czekają kolejne derby. Tym razem zmierzą się w Myślenicach z Wisłą Kraków. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 marca o godzinie 11. 

CLJ U-17 (3. kolejka)

Hutnik Kraków - Górnik Łęczna 2-1 (1-1)

26' Żmuda 

                                45' 

52' Miechówka 

Hutnik: Zagrodnik - Miechówka, Sawicki, Grabowski, Filipczyk, Łapczyński (Waligóra), Rogóż, Jakóbczyk, Depta, Gocal (Kozik), Żmuda (Stachyrak)

Wstecz