CLJ U-17 (4): Porażka z Koroną

Dziś na Suchych Stawach Hutnik uległ w CLJ U-17 Koronie Kielce 0-4. 

W dzisiejszym pojedynku kielczanie zaprezentowali się lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Wykorzystali większość nieporozumień w defensywie miejscowych strzelając cztery bramki. Najlepszy fragment gry młodych Hutników to 20min. po przerwie, gdy rzucili się na swoich rywali spychając ich do głębokiej defensywy. Stworzyli sobie wtedy najlepszą okazje na zmianę rezultatu, jednak Mateusz Zębala przegrał pojedynek oko w oko ze świętokrzyskim golkiperem. Ponadto warto odnotować dwa strzały, w pierwszej połowie uderzenie Adriana Obrzuda z wolnego które bramkarz gości zdołał sparować na róg, oraz minimalnie niecelny strzał sprzed pola karnego Wiktora Kowalskiego w drugiej. 

Kolejne spotkanie Hutnik rozegra już w najbliższą sobotę, kiedy to na Suchych stawach podejmie Stal Rzeszów. Poczatek spotkania został zaplanowany na godzinę 12. 

CLJ U-18 (4. kolejka) 

Hutnik Kraków - Korona Kielce 0-4 (0-2)

                           13' Pokora 

                           24' Przybysławski 

                           68' Przybysławski 

                           70' Żaba 

Hutnik: Witek - Ozimek, Wolicki (46 Podobiński), Strzałka, Kowalski - Duda (60 Łapczyński), Królikowski, Kogut (46 Zębala), Wielecki, Obrzud (75 Godfrejów) - Żmuda (60 Pietras)

Wstecz