Dzięki Panowie!

Jutro na Suchych Stawach Hutnik zakończy udany, drugoligowy sezon 2020/2021. W meczu 37. kolejki podejmie przy Ptaszyckiego innego z beniaminków Sokół Ostróda. Będzie to świetna okazja do podziękowania "całej ekipie" za kawał dobrej roboty którą wykonała.

W miniony piątek piłkarze Hutnika wygrali w Rzeszowie ze Stalą 3-2, stawiając przysłowiową kropkę nad i pieczętując tym samym utrzymanie na drugoligowym froncie. Był to piąty z rzędu mecz podopiecznych Szymona Szydełki, w którym nie zaznali porażki. Obecnie piłkarze Dumy Nowej Huty z 45 punktami na koncie, zajmują 11 lokatę w ligowej tabeli. Na ten dorobek składa się 13 wygranych, 6 remisów i 16 porażek, przy bilansie bramkowym 46-59. 

Nasz jutrzejszy rywal to podobnie jak Hutnik beniaminek II ligi. Sokół po rozegraniu 34 spotkań plasują się na 13 pozycji z 40 punktami i bilansem 12 zwycięstw, 4 remisów i 18 porażek. Zdobyli przy tym 45, a stracili 53 bramki. W poprzedniej kolejce Sokół pauzował, a dwie kolejki wcześniej uległ Stali w Rzeszowie 3-1. Najlepszym strzelcem zespołu jest Dawid Wolny, który aż 21 razy pokonywał bramkarzy rywali.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie, Hutnik przegrał w Ostródzie 0-3. 

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize.

Wstecz