II MLJM (3): Trzy punkty z Limanovią.

Drugi zespół juniorów młodszych Hutnika zwyciężył dziś na Suchych Stawach w 3. kolejce II MLJM Limanovię 3-1.

Podopieczni Macieja Papieża prowadzenie uzyskali już w 7 minucie. Z prawej flanki piłkę na pole karne posłał Miłosz Bobka. Będący na 10 metrze od bramki Kamil Jakóbczyk uderzył bez przyjęcia, trafiając z woleja w samo okienko. Na drugą bramkę przyszło Hutnikom czekać do 34 minuty. Wtedy na strzał z 20 metrów zdecydował się Anthony Ikwuka. Popularny "Tosiek" posłał futbolówkę płasko tuż przy "bliższym" słupku, kompletnie zaskakując bramkarza gości. Limanovia honorowe trafienie uzyskała tuż przed przerwą wykorzystując nieporozumienie w szeregach obronnych Biało-Błękitno-Niebieskich. Wynik spotkania na 9 minut przed końcem spotkania ustalił Nikodem Kominiak, który chwilę wcześniej w okolicach środka boiska przechwycił futbolówkę. Zagrał na prawe skrzydło do Grzegorza Prażucha. ten podciągnął do końcowej linii, a następnie wrzucił wprost na "nos" do Kominiaka, który nie miał już najmniejszych problemów z umieszczeniem "głową" piłki w siatce przeciwników.

W następnej kolejce Hutnik II zmierzy się w Brzesku z Okocimskim. Spotkanie zostało zaplanowane na środę 1 września, na godzinę 17.

II MLJM (3. kolejka) 

Hutnik II Kraków - Limanovia Limanowa 3-1 (2-1)

7' Jakóbczyk 

34' Ikwuka 

                                45' Szewczyk 

81' Kominiak 

Hutnik: Hoyo-Kowalski (76. Majewski) - Filipczyk, Mucha (73. Prażuch), Bobka (81. Graczyk), Waligóra, Kukla (46. Banot), Kozłowski, Kominiak, Jakóbczyk (60. Krówka), Ikwuka (45. Batko), Nalepa (76. Kwiatek)

Wstecz