II MLJM (4): Sprawiedliwy remis.

Juniorzy młodsi Hutnika występujący w rozgrywkach II MLJM zremisowali dziś na Suchych Stawach z drużyną AP Profi Kraków 0-0.

Było to spotkanie z gatunku tych w którym jedna bramka zdecydowałaby o tym kto wygra w tym meczu. Obie drużyny chciały grać piłką, konstruować akcje, ale przede wszystkim bardzo dobrze broniły. Sytuacji bramkowych mieliśmy więc jak na lekarstwo. Najlepsze okazję po stronie Biało-Błękitno-Niebieskich mieli Anthony Ikwuka (jego strzał z pola karnego obronił bramkarz Profi), Nikodem Kominiak (główkował niecelnie po wrzutce z rogu) i Grzegorz Prażuch (jego uderzenie z 10m. zdołał zablokować obrońca gości), nie były to jednak sytuacje stuprocentowe. Broniący bramki Hutnika Daniel Hoyo-Kowalski w zasadzie nie musiał pokazać dziś swoich umiejętności. Zatem wynik remisowy można uznać za jak najbardziej sprawiedliwy. Tym samym podopieczni Macieja Papieża nadal są niepokonani i liderują w II MLJM.

W kolejnej serii gier hutnicy otrzymają walkowera za spotkanie z Beskidem Andrychów który wycofał się z rozgrywek.

II MLJM (4. kolejka)

Hutnik II Kraków - AP Profi Kraków 0-0 

Hutnik: Hoyo-Kowalski - Czechowicz, Nalepa, Krówka, Mucha (Banot), Ikwuka, Bobka (Ryskala), Kominiak, Kukla (Prażuch), Doniec (Krzemyk), Stodulski (Batko)

Wstecz