Jutro gramy w Suwałkach.

Jutro w Suwałkach piłkarze Hutnika w 28. kolejce eWinner II ligi zmierzą się z Wigrami. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy wygrali na Suchych Stawach z KKS-em Kalisz 2-0. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 25 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 7 razy, 4 razy remisowali i 16 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 27 bramek zdobytych i 40 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 4 trafieniami Jakub Wilczyński.

Nasz jutrzejszy przeciwnik w ostatniej koleje pokonał rezerwy Śląska Wrocław 1-0. Wigry plasują się na 5 miejscu w tabeli. Suwałczanie zgromadził dotąd 42 punkty na co składa się 12 zwycięstw, 6 remisów i 9 porażek. Ich bilans bramkowy to 37 bramek zdobytych i 32 stracone. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mikołaj Łabojko który pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. 

W rundzie jesiennej Hutnik pokonał przy Ptaszyckiego Wigry Suwałki 2-1. Bramki dla Dumy Nowej Huty w tym meczu strzelili Jakub Wilczyński i Piotr Stawarczyk. 

Transmisja będzie dostępna w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz