Jutro gramy z Kaliszem.

Jutro na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 27. kolejce eWinner II ligi podejmą KKS Kalisz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy przegrali na boisku wicelidera z Chojnic 2-3. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 22 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 6 razy, 4 razy remisowali i 16 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 25 bramek zdobytych i 40 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 4 trafieniami Jakub Wilczyński. Do kadry meczowej po odbyciu kary za nadmierną ilość żółtych kartek wraca Miłosz Drąg. 

Nasz jutrzejszy przeciwnik w ostatniej koleje pokonał rezerwy Śląska Wrocław 3-1. KKS plasuje się na 12 miejscu w tabeli. Kaliszanie zgromadził dotąd 33 punkty na co składa się 10 zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek. Ich bilans bramkowy to 32 bramki zdobyte i 37 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest Piotr Giel który dziesięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. 

W rundzie jesiennej Hutnik uległ w Kaliszu 0-2.

Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o 15:00. 

Na jutrzejszy mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków    

► w kasach stadionu przed meczem*

*Bilety w kasie na mecz są imienne, w związku z czym czas sprzedaży jest wydłużony. Zachęcamy do zakupu biletów online lub przyjścia na mecz z wyprzedzeniem, aby zawodnicy na doping mogli liczyć już od pierwszej minuty.

Spotkanie derbowe będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz