Jutro gramy z liderem.

Jutro w Rzeszowie piłkarze Hutnika w 30. kolejce eWinner II ligi zmierzą się ze Stalą, liderem eWinner II ligi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy wygrali na Suchych Stawach z Sokołem Ostróda 2-0. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 28 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 8 razy, 4 razy remisowali i 17 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 30 bramek zdobytych i 45 straconych. Najlepszymi strzelcami drużyny w bieżącej kampanii są z 4 trafieniami Krzysztof Świątek i Jakub Wilczyński.

Nasz jutrzejszy przeciwnik w ostatniej koleje pokonał rezerwy Śląska Wrocław 2-1. Stal jest liderem eWinner II ligi i z 68 punktami prowadzi w ligowej tabeli. Na ten bilans składa się 21 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażki. Rzeszowianie do tej pory strzelili 62 bramki bramki, a stracili 28. Najlepszym strzelcem zespołu jest Damian Michalik który jedenastokrotnie wpisywał się na listę strzelców. W drużynie gości nie wystąpią: jej najlepszy strzelec który będzie musiał odpocząć z powodu nadmiernej ilości żółtych kartek, oraz Paweł Oleksy który w ostatnim meczu ujrzał czerwona kartkę.

W rundzie jesiennej Hutnik uległ przy Ptaszyckiego Stali Rzeszów 1-2. Bramkę dla Dumy Nowej Huty w tym meczu strzelił Piotr Stawarczyk. 

Transmisja będzie dostępna w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz