Jutro zagramy z Sokołem.

Jutro na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 29. kolejce eWinner II ligi podejmą Sokół Ostróda. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy wysoko przegrali na boisku w Suwałkach z miejscowymi Wigrami bo aż 1-5. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 25 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 7 razy, 4 razy remisowali i 17 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 28 bramek zdobytych i 45 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 4 trafieniami Jakub Wilczyński. 

Nasz jutrzejszy przeciwnik w ostatniej koleje zremisował z rezerwami Śląska Wrocław 1-1. Sokół plasuje się na 17 miejscu w tabeli. Ostródzianie zgromadził dotąd 15 punktów na co składają się 3 zwycięstwa, 6 remisów i 19 porażek. Ich bilans bramkowy to 21 bramek zdobytych i 57 straconych. Najlepszymi strzelcami zespołu są z pięcioma trafieniami na koncie Sebastian Rugowski i Patryk Skórecki. 

W rundzie jesiennej Hutnik uległ w Ostródzie Sokołowi 1-2. Jedynego gola dla Biało-Błękitno-Niebieskich w tym meczu strzelił Krzysztof Świątek. 

Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o godzinie 15:00. 

Na jutrzejszy mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków     

► w kasach stadionu przed meczem*

*Bilety w kasie na mecz są imienne, w związku z czym czas sprzedaży jest wydłużony. Zachęcamy do zakupu biletów online lub przyjścia na mecz z wyprzedzeniem, aby zawodnicy na doping mogli liczyć już od pierwszej minuty.

Spotkanie derbowe będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz