Karnety w sprzedaży od czwartku!

"Kto wygrał mecz? Hutnik!" - mamy nadzieję, że taki dialog już w najbliższą sobotę będą mogli przeprowadzić nasi zawodnicy z kibicami obecnymi na Suchych Stawach. Tak, mecz z Motorem Lublin będzie pierwszym spotkaniem w 2021 roku podczas którego na trybuny naszego stadionu będą mogli zostać wpuszczeni kibice. W związku z obostrzeniami będzie to zaledwie niewiele ponad 400 osób, ale mamy nadzieję, że ta nieliczna grupa stanie się prawdziwym dwunastym zawodnikiem.

W związku z powyższym zarząd klubu podjął decyzję o dystrybucji wejściówek na trzy ostatnie spotkania. Sprzedawane one będą w postaci karnetów na trzy ostatnie mecze w cenie 100 zł. Sprzedaż odbywała się będzie w okienku hali Suche Stawy (stojąc przodem do hali, w prawej jej części, bez konieczności wchodzenia do środka hali) w czwartek i piątek w godzinach 16-19.

Darmowe karnety przysługują członkom stowarzyszenia o statusie złotym i platynowym. W związku z ograniczoną ilością karnetów prosimy o rezerwację takich karnetów do środy mailowo: kibice@nh2010.pl. Odbiór możliwy będzie w czwartek w godzinach 16-19.

Członkowie wspierający oraz srebrni, a także osoby, które zakupiły karnety jesienią mogą zarezerwować karnet mailowo: kibice@nh2010.pl. Wykupić będą je mogli w czwartek w godzinach 16-19.

Karnety nieodebrane i niewykupione w czwartek zwiększą pulę sprzedawanych karnetów w piątek.

Wstecz