KO (22): Zremisowali wygrany mecz

Dziś na sztucznym boisku przy Ptaszyckiego druga drużyna Hutnika zremisowała w 22 kolejce KO z Bronowianką 3-3. 

Hutnicy prowadzenie objęli w 20min. za sprawą Jakuba Wieczorka, który wykazał najwięcej przytomności w polu karnym gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bronowianka wyrównała w 41min. z rzutu karnego, a "wapno" na bramkę zamienił Kasperek. W ostatniej minucie pierwszej części spotkania Jakub Czarniecki finalizując podanie Bartłomieja Włocha ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Trzecią bramkę dla Hutnika strzelił w 79min. Włoch, kierując piłkę do pustej bramki po świetnym zagraniu Macieja Papieża. W 83min. sędzia odgwizdał drugą jedenastkę dla gości i drugą wątpliwą.  I w tym przypadku lepszy od Bartłomieja Fojta okazał się Kasperek. Do wyrównania w 86min. doprowadził w zamieszaniu podbramkowym, po zagraniu z wolnego Czerw. Hutnicy nie wygrali tego spotkania na własne życzenie. Doskonałych sytuacji nie wykorzystali min.: Igor Pawela, Włoch czy Jakub Marcinkowski. 

W następnej kolejce Hutnik zmierzy się na wyjeździe, w sobotę 8 maja z Grębałowianką. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 17:30. 

KO (22. kolejka)

Hutnik II Kraków - Bronowianka Kraków 3-3 (2-1)

20' Wieczorek 

                             41' Kasperek (k)

45' Czarniecki 

79' Włoch 

                            83' Kasperek (k) 

                            86' Czerw 

Hutnik II: Fojt -  Ficek, Wieczorek(60' Podobiński), Marcinkowski, Maderak, Kądzielski(70'Papież), Włoch, Gajda, Pawela, Czarniecki(60'Kowalczyk), Włodarczyk(65' Stolarczyk)
żółte kartki: Czarniecki, Marcinkowski 

Wstecz