Media o Nas 15/2021 (23.07-29.07.2021)

Czwartek 29.07.2021 

Głos 

 

Głos 

 

Głos 

 

Poniedziałek 26.07.2021 

Dziennik Polski 

 

Niedziela 25.07.2021 

WP Sportowe Fakty 

Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1:1 (galeria) 

więcej tu 

 

Sobota 24.07.2021 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków. Prezentacja pierwszej drużyny - która grać będzie w II lidze - przed sparingiem z Polonią Bytom [ZDJĘCIA] 

więcej tu 

 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków. Remis na Suchych Stawach z Polonią Bytom w ostatnim sprawdzianie przed inauguracją II ligi [ZDJĘCIA] 

"Spotkanie było zacięte, dostarczyło sporo emocji, toczyło się przy lekkiej przewadze gospodarzy. Zanim padły gole, obie drużyny mogły objąć prowadzenie; dla Hutnika okazje mieli m.in. Michał Kitliński i Tomasz Wojcinowicz" 

więcej tu 

 

90 minut 

Hutnik Kraków 1-1 Polonia Bytom 

więcej tu 

 

Polonia Bytom 

Z DRUGOLIGOWCEM NA REMIS. HUTNIK KRAKÓW – POLONIA BYTOM 1:1 (0:0) 

"Początek drugiej połowy miał jednego bohatera, a był nim nasz bramkarz. W 50. minucie Dominik Zawadzki z obrębu pola karnego oddał bardzo groźny strzał w kierunku dłuższego słupka, ale Szymon Gniełka rozciągnął się jak struna i końcówką palców zdołał odbić piłkę na rzut rożny. Kilkadziesiąt sekund później po dośrodkowaniu główkował z bardzo bliskiej odległości Hoyo-Kowalski, jednak ponownie na przeszkodzie gospodarzom stanął Gniełka, który dzięki kapitalnemu refleksowi odbił piłkę na poprzeczkę, ta odbiła się jeszcze od słupka i wypadła w pole gry. W 55. minucie nasz golkiper odnotował trzecią bardzo dobrą interwencję w krótkim odstępie czasu, parując do boku groźne uderzenie z dystansu." 

więcej tu 

Wstecz