Media o Nas 21/2022 (27.05.-02.06.2022)

Czwartek 02.06.2022 

Futbol Małopolska 

„Święty” zostaje w Hutniku!  

"Dzisiaj klub ogłosił, że z zespołem zostaje kapitan – Krzysztof Świątek, który podpisał z krakowskim klubem nowy roczny kontrakt."

więcej tu 

 

Głos 

 

Interia 

Hutnik Kraków spadł z ligi. Teraz rozsyła rywalom nietypowe upominki

"Hutnik Kraków spadł z II ligi i rozsyła rywalom... chusteczki higieniczne. - To na wszelki wypadek, gdyby ktoś uronił łezkę z powodu braku możliwości wspólnego spotkania na ligowych boiskach - wyjaśniają nowohucianie" 

więcej tu 

 

Dziennik Polski 

Hutnik Kraków. Powstał projekt nowego stadionu na Suchych Stawach. "Przyjemnie się na to patrzy" WIZUALIZACJE 

"Nowoczesny, w formie owalu, z trybunami mogącymi pomieścić 13,5 tysiąca widzów - oto stadion nowohuckiego klubu w projekcie stworzonym przez arch. Piotra Grabowskiego z gliwickiej pracowni projektowej OBA. - Sam jestem zaskoczony. Przyjemnie się na to patrzy, ale to nie ma nic wspólnego z naszymi działaniami, nie jesteśmy inicjatorami - mówi Artur Trębacz, prezes Hutnika."

więcej tu 

 

Środa 01.06.2022 

Stadiony.net 

Zobacz projekt nowego stadionu Hutnika! 

"Projekt budowy nowego stadionu Hutnika Kraków zakłada zachowanie w możliwie jak największym stopniu historycznego założenia nowohuckiego kompleksu sportowego, powstałego w latach 50. Nowy obiekt powstanie w miejscu swego poprzednika, zachowując jego eliptyczną formę."

więcej tu 

 

Futbol Małopolska 

Hutnik Kraków bez trenera 

"Dobiega końca misja trenera Krzysztofa Lipeckiego w Hutniku Kraków. Kontrakt tego szkoleniowca z nowohuckim klubem wygasa 30 czerwca 2022 roku i nie będzie przedłużony."

więcej tu 

 

Wtorek 31.05.2022 

Gazeta Krakowska 

Gdyby ktoś zapłakał... Na pożegnanie Hutnik Kraków wysłał upominki rywalom z II ligi 

"Hutnik Kraków spadł z II ligi. Na pożegnanie wysłał upominki klubom, z którymi rywalizował w sezonie 2021/22 - specjalnie wykonane na tę okazję proporczyki oraz... chusteczki w pudełku z napisem "Do zobaczenia". Tak "na wszelki wypadek gdyby ktoś z rywali uronił łezkę z powodu braku możliwości wspólnego spotkania na ligowych boiskach w przyszłym roku" - dodaje z przymrużeniem oka nowohucki klub."

więcej tu 

 

Futbol Małopolska 

Hutnik Kraków: Dziękujemy i do zobaczenia! 

"- Przygotowane przez nas upominki to podziękowania za możliwość rywalizacji w sezonie 2021/22 - mówi Artur Trębacz, prezes zarządu Hutnika Kraków. - Dziękujemy za odwiedzenie Suchych Stawów i gościnę podczas spotkań wyjazdowych oraz sportową rywalizację. W paczkach znajdują się pamiątkowe proporczyki wydane w nakładzie 1 sztuki. Każdy nasz rywal otrzymał proporczyk z wynikami naszych bezpośrednich spotkań. - dodaje."

więcej tu 

 

Radio Kraków 

Hutnik w oryginalny sposób żegna się z II ligą 

"Proporczyki na pamiątkę i chusteczki do otarcia łez dla rywali"

więcej tu 

 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków. Trener Krzysztof Lipecki odchodzi z klubu 

"Hutnik Kraków będzie miał nowego trenera, odchodzi bowiem Krzysztof Lipecki. - Rozmawialiśmy z trenerem, natomiast nasze wizje się rozjechały i nie doszliśmy do porozumienia, jeśli chodzi o trenowanie zespołu w III lidze - mówi prezes nowohuckiego klubu Artur Trębacz."

więcej tu 

 

Wstecz