Media o Nas 22/2022 (03-09.06.2022)

Czwartek 09.06.2022 

Głos 

 

Środa 08.06.2022 

Futbol Małopolska 

Antoniak w sztabie Hutnika 

"Przemysław Antoniak dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Hutnika Kraków. Będzie on pełnił rolę drugiego trenera i będzie pomagał w prowadzeniu drużyny seniorów Andrzejowi Paszkiewiczowi. "

więcej tu 

 

Poniedziałek 06.06.2022 

Gazeta Krakowska 

Krzysztof Lipecki: Wyjazdy zadecydowały o tym, że nie udało się obronić II ligi dla Hutnika 

"- Tak, były prowadzone rozmowy na temat dalszej współpracy, ale jakoś nie doszliśmy do porozumienia. Na pewno pozostaną miłe wspomnienia, myślę, że dużo było dobrego. Może trochę brakło nam jakości w nowej rundzie w dwóch pierwszych meczach, może trochę szczęścia. Całą pracę odbieram pozytywnie, przyniosła mi dużo nowych doświadczeń - stwierdził Krzysztof Lipecki po swoim ostatnim meczu w roli trenera Hutnika."

więcej tu 

 

Niedziela 05.06.2022 

Kraków Nasze Miasto 

CLJ U 17. Ostre strzelanie w derbach w Myślenicach. Wisła czeka na półfinał, Hutnik trzeci w grupie, Cracovia pewna swego [ZDJĘCIA] 

"W sezonie 2022/23 rozgrywki CLJ U-17 będą prowadzone nie w czterech grupach (po 8 drużyn) - jak dotychczas - ale w dwóch (po 16 drużyn), także systemem dwurundowym. Po rundzie wiosennej zwycięzcy grup zagrają dwumecz o mistrzostwo Polski, a drużyny, które zajmą drugie miejsce w grupie, zmierzą się o brązowy medal MP. Z każdej grupy spadną po cztery ostatnie drużyny."

więcej tu 

 

Marcin Kozak 

Clepardia Kraków - Hutnik II Kraków Junior Młodszy - video 

 

Sobota 04.05.2022n

Gazeta Krakowska 

Bibiczanka - Hutnik. Mecz na jubileusz. Krzysztof Lipecki ostatni raz poprowadził Hutnika ZDJĘCIA 

"Bibiczanka obchodzi w weekend 4-5 czerwca jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji w sobotę do Bibic przyjechali piłkarze Hutnika Kraków i rozegrali towarzyski mecz z miejscową, A-klasową drużyną. Ekipę z Nowej Huty, która zwyciężyła 13:1, po raz ostatni poprowadził trener Krzysztof Lipecki."

więcej tu 

 

Piątek 03.06.2022 

Gol 24 

Hutnik Kraków. Andrzej Paszkiewicz nowym trenerem 

"Andrzej Paszkiewicz poprowadzi w nowym sezonie I zespół Hutnika Kraków. To jego powrót do tej roli po siedmiu latach. I powrót do Polski po sezonie spędzanym w Egipcie - gdzie jako wysłannik nowohuckiego klubu Paszkiewicz był szefem projektu budowy akademii piłkarskiej klubu Ghazl El-Mahalla."

więcej tu 

 

Futbol Małopolska 

Paszkiewicz wraca do Hutnika! 

"Dzisiaj poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca, który poprzedzi Dumę Nowej Huty w nowym sezonie na poziomie III ligi. Nowym trenerem został Andrzej Paszkiewicz, który podpisał z klubem dwuletnią umowę."

więcej tu 

 

Kraków Nasze Miasto 

Wszyscy trenerzy piłkarzy Hutnika Kraków w ciągu jego 72-letniej historii - od Władysława Filka do Andrzeja Paszkiewicza [ZDJĘCIA] 

więcej tu 

 

Adam Murzański 

Hutniczy Dzień Bramkarski im. Marcina Latosa-03.06.2022 - galeria 

więcej tu 

Wstecz