Media o Nas 23/2022 (10-16.06.2022)

Czwartek 16.06.2022 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków ma nowe boisko. "To będzie na pewno nasza przewaga". Zobaczcie zdjęcia! 

"To będzie na pewno nasza przewaga, która stanie się przyczynkiem do tego, że będziemy szkolili jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że już niedługo wychowankowie naszej akademii zaczną się pokazywać szerszej publiczności i to będzie dla nas ta satysfakcja, że inwestycje, które udaje nam się zrealizować, przekładają się na konkretne rezultaty."

więcej tu 

 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków. Odchodzi kilkunastu piłkarzy. Zmiany kadrowe przed sezonem 2022/2023 

więcej tu 

 

Środa 15.06.2022 

ZIS Kraków 

Hutnik Kraków z nowym obiektem 

"Znaczenie inwestycji podkreślał także Prezes Klubu Artur Trębacz: - W Hutniku trenuje niemal 500 zawodników, głównie dzieci i młodzież. Nowoczesne boisko było nam bardzo potrzebne. Cieszę się, że idea z którą przyszliśmy do władz miasta znalazła uznanie i tak szybko została zrealizowana."

więcej tu 

 

Głos 

 

Wtorek 15.06.2022 

Andrzej Paszkiewicz, nowy trener Hutnika: Został nie kręgosłup, tylko kilka kręgów. To będzie praktycznie nowy zespół 

"Pan już ma, mniej więcej, orientację, kto będzie grał w Hutniku?

Mam wstępne deklaracje od chłopaków, którzy się pojawią. Niektórych będę chciał odkurzyć, bo z nimi pracowałem, niektórzy będą dla mnie nowi. Zobaczymy, czy ktoś się spodoba albo potwierdzi swoją wartość. Później to już kwestia tego, czy zawodnicy przystaną na warunki przedstawione przez klub. Na pewno mocno pracujemy nad listą kandydatów, szukamy. Myślę, że jeśli chodzi o kadrę zespołu, to mądrzejsi będziemy po dwóch tygodniach pracy."

więcej tu 

 

MZPN Kraków 

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIŁKARSKI – KRAKÓW 2022 CZAS ZACZYNAĆ 

"W kadrze znaleźli się:
Oliwier Klarman (Hutnik Kraków)"

więcej tu 

 

MZPN Kraków 

POWOŁANIA NA TURNIEJ FINAŁOWY O PUCHAR IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO 

"Powołani zawodnicy – rocznik 2009:

Hutnik Kraków: Kacper Boratyński"

więcej tu 

 

Piątek 10.06.2022 

Love Kraków 

Hutnik zmienia plan po dwóch latach doraźnego działania. Teraz są inne priorytety 

"Młodzi gracze będą musieli się „otrzaskać” w seniorach. Prezes nie stawia nowemu trenerowi celu w postaci szybkiego powrotu do II ligi. – Sezon po spadku może być przejściowy. Nie będzie ciśnienia na awans. Zależy nam na rozwoju wychowanków, atrakcyjnej grze – podkreśla"

więcej tu 

 

Kraków Nasze Miasto 

Kraków. Podczas Euro 2012 na stadionie Hutnika trenowali Anglicy. Teraz to obiekt kuriozum. Jest projekt nowej areny [ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE]

"10 lat temu podczas Euro 2012 na stadionie Hutnika Kraków na Suchych Stawach trenowała reprezentacja Anglii. Wtedy obiekt ten został wyremontowany dla potrzeb tej imprezy. Później znów popadał w ruinę. W ostatnich latach został przystosowany do rozgrywek II ligi piłkarskiej, ale to obiekt kuriozum z dwoma trybunami umieszczonymi... jedna za drugą."

więcej tu 

 

Wstecz