MLJM (10): Pewne zwycięstwo z Unią Tarnów.

Juniorzy młodsi Hutnika zwyciężyli dziś na Suchych Stawach Unię Tarnów 6-0. Podopieczni Pawła Byrskiego są jedyną niepokonaną drużyna w rozgrywkach MLJM. 

Po pierwszej połowie hutnicy prowadzili 2-0. Wynik spotkania w 25 minucie otworzył Antoni Pisarczyk, który popisał się ładnym uderzeniem z 20 metrów. Cztery minuty później na 2-0 podwyższył z rzutu karnego Marcel Sawicki. Chwilę wcześniej faulowany w polu karnym był Maksymilian Żmuda. 

Po zmianie stron Biało-Błękitno-Niebiescy dołożyli kolejne cztery trafienia. W 51 minucie Żmuda zamienił dośrodkowanie z cornera Kacpra Depty na bramkę, a minutę później przejął podanie bramkarza gości po czym umieścił futbolówkę w siatce. Kolejne dwie  minuty i było już 5-0. Depta precyzyjnym strzałem po dalszym słupku nie dał szans na skuteczną interwencję golkiperowi tarnowian. Wynik meczu ustalił w 78  minucie Eryk Stasiak lokując piłkę strzałem w "krótki" róg. 

W następnej kolejce Hutnik uda się do Niecieczy na spotkanie z Bruk-Betem Termalicą. Zawody zostaną rozegrane w poniedziałek 18 października o godzinie 15. 

MLJM (10. kolejka)

Hutnik Kraków - Unia Tarnów 6-0 (2-0)

25' Pisarczyk 

29' Sawicki 

51' Żmuda 

52' Żmuda 

54' Depta 

78' Stasiak 

Wstecz