Nowa runda, nowy początek!

W najbliższy weekend, spotkaniem w Katowicach z tamtejszym GKS, swoje zmagania w 2. Lidze wznowi drużyna Hutnika Kraków. Na kilka dni przed pierwszym wiosennym gwizdkiem, w poniedziałek, klub zaprezentował nowe koszulki meczowe. Wyboru wzoru koszulek dokonali kibice, ich wybór padł na model Tiger II przygotowany przez partnera technicznego firmę Joma. 

 Koszulki natychmiast trafiły również do sprzedaży w sklepie internetowym. Temu wydarzeniu towarzyszy dodatkowa akcja: 
- Z każdej sprzedanej koszulki poprzez sklep internetowy, 10 zł. trafi do fundacji ratującej populację tygrysów na świecie - wyjaśnia Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu PR w Hutniku - Ludzie bardzo lubią pożyczać od tygrysów ich nazwę, czy piekne kolory. No co dzień w wielu miejscach możemy zetknąć się z produktami wykorzystującymi w nazwie lub wyglądzie coś "tygrysiego". Z naszej strony chcemy nie tylko brać, ale również dawać. Dlatego właśnie postanowiliśmy wesprzeć ratowanie populacji tygrysów na świecie. Mam nadzieję, że inni pójdą za naszym przykładem - dodaje. 

Koszulki można zakupić poprzez sklep internetowy Hutnika. Całej akcji towarzyszy specjalnie przygotowany teledysk, za który odpowiadała Dominika Patoła, oraz sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Kądziołki. Scenografię pomogła przygotować Dorota Rusiniak, a o charakteryzację zawodników zadbała Mary Sophie. 

Koszulki są dostępne w naszym sklepie → https://sklep.nh2010.pl/pl/c/Oficjalna-odziez-klubowa-Joma/21

Cennik:
♦ koszulki z herbem 150 zł. 
♦ koszulki z pełnym nadrukiem 200zł.
(dostępne wszystkie rozmiary, od dziecięcych po 3XL)

Wstecz