Patryk Kajderowicz i Maksymilian Habowski kończą pracę z pierwszą drużyną.

W związku z zaistniałą zmianą pierwszego trenera Hutnika Kraków i opuszczeniem Klubu przez trenera Szymona Szydełkę – zmiany następują również w sztabie szkoleniowym „Dumy Nowej Huty”.

Patryk Kajderowicz, który pełnił funkcję II trenera, a także współpracował pod względem szkoleniowym z kadrą zarządzającą Akademią Piłkarską Hutnik Kraków (wcześniej sam pracując w roli koordynatora ds. szkolenia) postanowił odejść z Klubu, nie przyjmując otrzymanej propozycji współpracy w strukturach Akademii.

- Chciałbym w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, z którymi miałem okazję i niewątpliwą przyjemność współpracować w czasie mojej pracy w zarówno w Akademii, jak i w pierwszej drużynie. Był to dla mnie szczególny czas, który na długo pozostanie w mojej pamięci, a wiedza i doświadczenie, które z niego wyniosłem, niewątpliwie zaprocentują w przyszłości. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Maksymilian Habowski, który w sztabie szkoleniowym trenera Szymona Szydełki odpowiadał za proces analizy gry – pozostaje w Klubie na stanowisku koordynatora ds. szkolenia, a także w roli pierwszego trenera drużyny do lat 15 (trampkarz starszy).

- Możliwość pracy w pierwszym zespole klubu, w którym spędziłem wszystkie lata swojej pracy w roli trenera, była dla mnie wielkim zaszczytem. Dziękuję za otrzymanie takiej szansy. A drużynie i nowemu sztabowi życzę powodzenia w następnych spotkaniach.

Panowie dziękujemy i życzymy powodzenia!

Wstecz