Po pauzie z Lechem II.

Jutro na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 23. kolejce eWinner II ligi podejmą drugą drużynę Lecha Poznań. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy pauzowali w związku z trudnościami organizacyjnymi GKS-u Bełchatów. W tym czasie podopieczni Krzysztofa Lipeckiego rozegrali sparing z Wieczystą Kraków. Hutnicy zwyciężyli w tej grze kontrolnej 3-2 po bramkach Świątka, Wyjadłowskiego i Lelka.

Po 22 kolejkach Hutnik zajmuję 17 lokatę w ligowej tabeli z 15 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 4 razy, 3 razy remisowali i 14 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 18 bramek zdobytych i 35 straconych.

Nasz jutrzejszy przeciwnik plasuje się na 5 miejscu w tabeli. Poznaniacy zgromadzili dotąd 36 punktów na co składa się 10 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek. Lechici strzelili i stracili po 24 bramki. Najlepszymi strzelcami zespołu są Siergiej Kriwiec i Norbert Pacławski z czterema trafieniami na koncie. Podczas przerwy zimowej z klubu odeszło 3 zawodników: 18-letni obrońca Jakub Malec przeniósł się do Ruchu Chorzów, 18-letni pomocnik Igor Ławrynowicz na zasadzie transferu czasowego odszedł do Stali Rzeszów, a 18-letni Oliwier Zaręba powędrował do drugiej drużyny Lechii Gdańsk. W ich miejsce Lech II pozyskał 19-letniego obrońcę Jakuba Niewiadomskiego z GKS-u Jastrzębie.

W poprzedniej rundzie Hutnik uległ we Wronkach rezerwom Lecha 0-2. 

Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o 13:00. 

Na jutrzejszy mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków 

► w kasach stadionu przed meczem*

*Bilety w kasie na mecz będą imienne, w związku z czym czas sprzedaży będzie wydłużony. Zachęcamy do zakupu biletów online lub przyjścia na mecz z wyprzedzeniem, aby zawodnicy na doping mogli liczyć już od pierwszej minuty.

Jeśli ktoś z jakiś powodów nie będzie mógł się jutro się wybrać na Suche Stawy, spotkanie z Lechem II Poznań będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz