Postawić kropkę nad i

W piątek, w  36. kolejce eWinner II ligi, Hutnik zmierzy się w Rzeszowie ze Stalą. Biało-Błękitno-Niebiescy będą chcieli postawić przysłowiową kropkę nad i, pieczętując tym samym utrzymanie. 

W ostatniej kolejce piłkarze Hutnika zremisowali na Suchych Stawach z wiceliderem z Chojnic 0-0. Był to czwarty z rzędu mecz podopiecznych Szymona Szydełki, w którym nie zaznali porażki. Obecnie piłkarze Dumy Nowej Huty z 42 punktami na koncie, zajmują 11 lokatę w ligowej tabeli. Na ten dorobek składa się 12 wygranych, 6 remisów i 16 porażek, przy bilansie bramkowym 43-57. 

Nasz jutrzejszy rywal wciąż liczy na grę w barażach o pierwszą ligę. Rzeszowianie po rozegraniu 33 spotkań plasują się na 7 pozycji z 50 punktami i bilansem 14 zwycięstw, 8 remisów i 11 porażek. Zdobyli przy tym 55, a stracili 51 bramek. W poprzedniej kolejce Stal wygrała na własnym boisku z Sokołem Ostróda 3-1. Najlepszym strzelcem zespołu jest Wojciech Reiman, który ośmiokrotnie pokonywał bramkarzy rywali. 

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie, Hutnik zremisował na Suchych Stawach ze Stalą 1-1, a bramkę dla Dumy Nowej Huty strzelił Javier Bernal. 

Piątkowe spotkanie będzie można obejrzeć w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize.

Wstecz