Solidarni z Ukrainą.

Klub Sportowy Hutnik Kraków solidaryzuje się z bestialsko zaatakowanym narodem ukraińskim i przyłącza się do akcji pomocowej o którą poprosił mer Lwowa.

W związku z powyższym bardzo prosimy o przynoszenie artykułów o które prosił mer w swoim apelu: koce, śpiwory, ubrania, artykuły higieniczne, lekarstwa, żywność czy generatory prądotwórcze.

Zbiórka będzie realizowana podczas meczu z Motorem przy kasach stadionu. W kolejnych dniach przeniesiona zostanie do hali Suche Stawy, gdzie w dalszym ciągu będzie można przekazywać niezbędne Ukraińcom artykuły.

Potrzebne będą: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe. Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.
Lwów potrzebuje także generatorów prądotwórczych o dużej mocy. 

Wstecz