SPA Hotel Splendor gra z Hutnikiem!

Do grona firm, które obdarzyły Dumę Nowej Huty zaufaniem i zdecydowały się na nawiązanie współpracy, dołączył SPA Hotel Splendor.  

 

Składamy serdeczne podziękowania Panu Pawłowi Kulikowi z Hotelu SPA Splendor i witamy w Biało-Błękitno-Niebieskiej drużynie!

 

Wszystkich naszych sympatyków gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszego nowego partnera!

Czterogwiazdkowy SPA Hotel Splendor to 35 pokojowy obiekt usytuowany na 3 hektarowej działce na szczycie wzgórza z panoramą na Rzeszów; Lokalizacja u progu Bieszczad zapewnia malowniczy krajobraz i bliskość natury, co czyni hotel wspaniałym miejscem wypoczynku dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta i szarej codzienności; W skład kompleksu hotelowego wchodzi zaplecze SPA & Wellness: strefa relaksu składająca się z basenu, strefy saun, jacuzzi, strefy schładzania oraz Klinika Urody, gdzie Gość przenosi się w klimat Baśni 1001 nocy, dając ukojenie ciału i odpoczynek duszy. W 13 gabinetach zabiegowych w Klinice Urody wykonujemy zabiegi na twarz i ciało, z wykorzystaniem hiszpańskiej marki kosmetycznej Germaine de Capuccini, jak i również zabiegi z zakresu Medi SPA: kuracje borowinowe i siarczkowe wykonywane na produktach uzdrowiskowych z Buska Zdroju, wytwarzanych w standardzie leków, gdzie profesjonalni fizjoterapeuci dostosowują terapię
do indywidualnych potrzeb Gościa. 
 
Hotel jest idealnym miejsce na relaks, nie tylko  dla dorosłych, ale również dla rodzin z dziećmi. W niedalekiej przyszłości w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu otwarty zostanie Naturalny Park Rozrywki - przestrzeń, gdzie zabawa łączy się z naturą, gdzie każda chwila upływa pod znakiem wspaniałej zabawy.  

 SPA Splendor Hotel https://spahotelsplendor.pl/index.php

Wstecz