Stówka dla DRUŻYNY

Jeden z naszych kibiców zaproponował, a następnie zapoczątkował akcję '' Stówka dla DRUŻYNY'' która ma być formą premii i nagrody za wyniki i osiągnięty cel! Do akcji może dołączyć każdy. Poniżej pełna treść komunikatu pomysłodawcy zbiórki
"Dla wszystkich, którym dobro Naszego Klubu leży na sercu. Akcja uzyskała akceptację Zarządu.
Nasza wspaniała Drużyna wykonała plan, w który nawet najbardziej zagorzali kibice mogli wątpić po rundzie jesiennej. Nie tylko dokonali utrzymania drużyny w II lidze, ale zostali jedną z najlepszych drużyn wiosny, objawieniem, zgraną ekipą pod wodzą ambitnego trenera.
Zadanie było dla nich trudne, ponieważ nie mogli liczyć na wsparcie kibiców na stadionie. Dopiero teraz mogą celebrować swoje sukcesy razem z kibicami.
Jako kibice chcemy IM podziękować za ten sezon, nagrodzić, ale również odciążyć klub.
Akcja '' Stówka dla DRUŻYNY'' ma być formą premii i nagrody za wyniki i osiągnięty cel!
Kibice będą mogli nominować się nawzajem co pomoże dotrzeć do jak największej grupy. Nominowana osoba zasila skarbonkę w sekretariacie klubu. Dzięki temu cała kwota trafi do zespołu. Stówka jest umowna, dążymy do niej, ale to sprawa indywidualna ile się wpłaci. Może być mniej, może być więcej.
Po wpłacie należy nominować kolejną jedną osobę i lecimy dalej! Drużyna zasłużyła na podziękowanie i nagrodę, niech wiedzą jak bardzo jesteśmy z nich dumni."

Wstecz