Styczniowy raport z Misji Egipt.

Przedstawiamy comiesięczny raport z procesu budowy AP Ghazl El-Mahalla potocznie zwanym Misją Egipt. 

O tym jak w akademii wyglądał styczeń mówi Artur Ząbek:

"Styczeń w szeregach Akademii Ghazl był bardzo specyficznym czasem, ze względu na zawieszenie ligi centralnej. Złożyły się na to przede wszystkim dwa czynniki, pierwszy z nich to egzaminy szkolne w całym Egipcie, a drugi z nich to Mistrzostwa Afryki w których Egipt zagra w finale.

Grupy młodzieżowe U21-U15 zdążyły zagrać zaledwie dwa mecze ligowe, przez co byliśmy zobligowani do organizacji meczów towarzyskich, aby utrzymać meczowy rytm. Roczniki najstarsze pożytkują ten czas zarówno podczas zajęć na siłowni, jak i również treningu na boisku. 

Najmłodsze grupy przygotowują się do dwóch ważnych wydarzeń dla młodych Egipskich zawodników. Pierwszy z nich to regionalny turniej regionu Mahalla, w którym nasi zawodnicy będą chcieli pokazać progres jaki zrobili na przestrzeni tych kilku miesięcy.

Drugim wydarzeniem jest tygodniowy turniej w Kairze, w którym zmierzą się najlepsze drużyny z całego Egiptu. Wśród drużyn z jakimi będzie dane nam rywalizować są miedzy innymi takie marki jak: Al Ahly, Zamalek, Zet Club, El Gouna, El Masry Portsaid.

Będzie to świetna okazja dla naszych młodych zawodników, aby zaprezentować swoje nietuzinkowe umiejętności szerszemu gronie Egipskich kibiców." 

Wstecz