W niedzielę zagramy z Radunią.

W niedzielę na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 31. kolejce eWinner II ligi podejmą Radunię Stężyca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy zremisowali na terenie lidera eWinner II ligi rzeszowskiej Stali 3-3. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 29 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 8 razy, 5 razy remisowali i 17 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 33 bramki zdobyte i 48 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 5 trafieniami Krzysztof Świątek. W spotkaniu z Radunią zabraknie Tomasza Jaklika pauzującego za czerwoną kartkę, oraz kapitana Biało-Błękitno-Niebieskich.  "Święty" będzie pauzował za nadmiar (4) żółtych kartek.

Nasz niedzielny przeciwnik w ostatniej koleje pokonał rezerwy Śląska Wrocław 4-2. Radunia plasuje się na 6 miejscu w tabeli. Drużyna z Kaszub zgromadziła dotąd 46 punktów na co składają się 14 zwycięstw, 4 remisy i 12 porażek. Ich bilans bramkowy to 51 bramek zdobytych i 45 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest z ośmioma trafieniami na koncie Wojciech Łuczak. Na Suchych Stawach zabraknie pauzującego za 4 żółte kartki napastnika Dawida Retlewskiego. 

W rundzie jesiennej Hutnik uległ w Stężycy Raduni 2-5. Bramki dla Biało-Błękitno-Niebieskich w tym meczu strzelili Jakub Wilczyński i  Michał Kitliński. 

Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o godzinie 16:00. 

Na jutrzejszy mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków     

► w kasach stadionu przed meczem* 

► na spotkanie z Radunią obowiązuje akcja "z szalikiem za darmo"

*Bilety w kasie na mecz są imienne, w związku z czym czas sprzedaży jest wydłużony. Zachęcamy do zakupu biletów online lub przyjścia na mecz z wyprzedzeniem, aby zawodnicy na doping mogli liczyć już od pierwszej minuty.

Spotkanie derbowe będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

 

Wstecz