Zaczynamy wiosnę.

Jutro na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 21. kolejce eWinner II ligi podejmą Motor Lublin. Spotkanie inaugurujące wiosnę rozpocznie się o godzinie 13. 

Po 20 kolejkach Hutnik zajmuję 17 lokatę w ligowej tabeli z 15 punktami na koncie. Podopieczni Krzysztofa Lipeckiego w bieżącym sezonie zwyciężali 4 razy, 3 razy remisowali i 13 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 17 bramek zdobytych i 33 stracone. W przerwie zimowej w szeregach Biało-Błękitno-Niebieskich doszło do prawdziwej rewolucji. Z klubu odeszło 8 zawodników, a na ich miejsce przyszło 9 nowych piłkarzy. Jaki skutek przyniosą te zmiany zobaczymy już jutro w potyczce z Motorem.

Nasz jutrzejszy przeciwnik plasuje się na 7 miejscu w tabeli. Lublinianie zgromadzili dotąd 30 punktów na co składa się 7 zwycięstw, 9 remisów i 4 porażki. Motorowcy strzelili 32 bramki, a stracili 19. Najlepszym strzelcem zespołu jest z 17 bramkami na koncie Michał Fidziukiewicz. Podczas przerwy zimowej z klubu odeszło 2 zawodników: brazylijski pomocnik Vitinho powrócił do kraju i zagra w Barra FC, oraz napastnik Krzysztof Ropski który przeniósł się do pierwszoligowej Skry Częstochowa. W ich miejsce Motor pozyskał 3 graczy: 21-letniego obrońcę Bartosz Zbiciaka z Chełmianki Chełm, 20-letniego pomocnika Jakuba Świecińskiego z elany Toruń, oraz mającego na koncie ponad 100 występów w ekstraklasie, 31-letniego pomocnika będącego ostatnio bez klubu Jakuba Koseckiego.

W poprzednim rundzie Hutnik uległ w Lublinie 0-3. 

Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o 12:00. 

Na jutrzejszy mecz wciąż można nabyć bilety:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków 

► w kasach stadionu przed meczem*

*Bilety w kasie na mecz będą imienne, w związku z czym czas sprzedaży będzie wydłużony. Zachęcamy do zakupu biletów online lub przyjścia na mecz z wyprzedzeniem, aby zawodnicy na doping mogli liczyć już od pierwszej minuty.

Jeśli ktoś z jakiś powodów nie będzie mógł się jutro się wybrać na Suche Stawy, spotkanie z Motorem Lublin będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz