Zapraszamy po karnety na rundę jesienną!

Zatwierdzone zostały ceny biletów i karnetów obowiązujące w nadchodzącym sezonie. Pomimo rosnących z dnia na dzień kosztów organizacji spotkań ceny biletów w przedsprzedaży zostały utrzymane na tym dotychczasowym poziomie, czyli 20 zł za bilet normalny i 10 zł za bilet ulgowy. Przedsprzedaż odbywa się w formie online na stronie: bilety.nh2010.pl. Ceny biletów w dniu meczowym droższe będą o 10 zł (30zł i 20zł).

Jednocześnie zachęcamy do zakupu karnetów w cenie 170 zł, które obowiązywały będą na wszystkie 10 spotkań rozgrywanych na Suchych Stawach jesienią. Karnety zakupić będzie można od najbliższego poniedziałku: online oraz osobiście w sklepie Risum przy budynku klubowym. Sklep partnera technicznego Risum czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-17.

Karnety i bilety zakupione online dostępne są tylko w wersji elektronicznej, natomiast karnety zakupione w sklepie Risum dostępne są w formie plastikowych kart.

Tradycyjnie członków stowarzyszenia o statusie platynowym i złotym prosimy o potwierdzenie chęci odbioru karnetu mailowo: kibice@nh2010.pl

Wstecz